Medical Record Transkriptiounsdatesets fir AI & ML Projeten

Off-the-shelf Medical Record Transcription Datasets fir Äre Gesondheetsariichtung AI Projet ze sprangen.

Medizinesch Rekord Transkriptiounsdaten

Plug-an déi medezinesch Donnéeën déi Dir haut vermësst hutt

Fannt déi richteg Medical Record Transkriptiounsdaten fir Är medizinesch AI

Genau trainéiert Äre medizinesche AI ​​Modell mat bescht-an-Klass Trainingsdaten. Transkriptéiert medizinesch records bezitt sech op d'Transkriptioun vum Dokter a Patient Gespréich, Transkriptioun vu medizinesche Berichter a medizinesch Bewäertung. Et hëlleft bei der Kartéierung vun der medizinescher Geschicht vum Patient fir zukünfteg Visiten an wierkt och als Referenzpunkt fir d'Dokteren. Eis Off-the-shelf Datekatalog mécht et einfach fir Iech medizinesch Trainingsdaten ze kréien déi Dir vertraue kënnt.

Off-the-Shelf Transcribed Medical Records:

  • Transkriptioun vun 257,977 Stonnen Real-Welt Dokter Diktat vun 31 Spezialitéiten fir Gesondheetsspeechmodeller ze trainéieren
  • Verschidde Transcribed Medical Records - Operatiounsbericht, Entladungsresumé, Consultatiounsnotiz, Admit Note, ED Note, Klinik Note, etc.
  • PII Redaktéiert Audio & Transkriptiounen, déi un Safe Harbor Richtlinnen anhalen am Aklang mat HIPAA
Spezialfäegkeetenca. Nee Medical Recordsca. Zuel vun Charaktere
Pain Medicine1135,515
Podiatric Chirurgie241,08,258
Plastesch Chirurgie - Spezialitéit1836,04,359
Dokter Asst.381,27,349
Physikaleschen Therapeut1,71346,81,870
Physikalesch Medizin & Rehabilitatioun23,5235,77,01,697
Pediatrie9,2714,26,54,058
Pädiatresch Chirurgie2390,525
Pediatresch Spezialitéit68220,63,509
Pädiatresch Pulmonologie401,58,625
Kannerdoktesch4208,99,253
Pathologie43,4622,76,60,828
PANP1,45,96044,53,32,915
Podiatry12,0563,91,63,411
Pain Management3062,650
Otolaryngologie19,5483,95,00,098
Osteopathesch5,5661,36,79,541
Orthopädie1,45,05327,75,08,345
Orthopädie & Sportsmedizin3,1651,43,93,798
Oral Chirurgie1332,527
Oral & Maxillofacial Chirurg818,733
vakante19,2994,48,44,680
OPERATIV CARE513,637
Onkologie82,30029,63,70,809
Occupational Therapist682,38,853
befënnt2,36,78864,27,35,680
Blesséierter2115,82,123
Vascular / Allgemeng2684,11,007
VASKULÄR Chirurgie1566,74,129
Urology96,93413,55,27,616
Ieweschte gastrointestinal Chirurgie581,80,361
onbekannt7,48,0541,69,50,98,900
Trauma & Orthopädie1,30853,08,512
Transplantatioun321,28,670
Thoraxchirurgie371,53,325
Thoracesch Medizin271,64,106
Chirurgesch Spezialitéit29010,14,789
Chirurgie Dokter Assistent34,315
Beruffsmedizin76334,76,696
Sportsmedizin491,48,200
Speechtherapie3279,81,803
Der Rheumatologie1244,32,080
Awunner64119,90,867
Rééducatioun30,0789,61,87,590
Radiologie6,30,98364,19,87,812
Pulmonary64,36815,66,29,273
Psychotherapie (Spezialitéit)22929,61,345
Psychiatrie70,26935,10,76,474
PRIMÄR CARE ATTENDING727,134
Präventiv Medizin1914,35,298
Dental1,23329,74,753
allgemeng31313,77,179
Gastroenterologie62,15812,79,38,968
Famill Praxis2,49869,42,820
Famill Infirmière Praktiker9,0181,86,24,462
Famillje Medizin2,63,48053,40,93,592
Endokrinologie3,21291,07,557
Emergency Sall Spezialist37812,72,557
Emergency62,25616,24,31,343
ED Dokter Assistent7031,316
Ouer, Nues an Hals65820,74,977
Diagnostesch Radiologie7,59172,68,441
Dermatologie3,47462,28,845
Allgemeng Zännpraxis2599,740
Kritescher Fleeg9,6453,42,13,951
Klinesch Physiologie16010,03,807
Klinesch Hämatologie27,546
Kardiothorakesch Chirurgie1055,321
Kardiotaurakesch1227,06,280
Kardiologie15,66,7213,20,98,50,575
APRN1,69354,36,558
Anästhetik921,300
Anästhesiologie22,2804,80,25,191
Allergie an Immunologie22,20248,273,220
Accident & Noutfall359723,866
IH-Industrial Gesondheet94527,57,753
OB / GYN42,73911,41,18,874
Infirmière Praktiker - Famill1132,81,032
Krankeschwester43227,19,033
Neurochirurgie75531,46,223
Neurologie17,7864,90,64,199
Neuro/TBI1,15751,42,035
Nephrologie39,82110,14,22,013
Medezin1223,68,833
Medizinesch Onkologie674,87,088
Intern Medezin, Pulmonal Medezin, Kritesch Pfleeg Medizin a Schlof Medizin1022,10,331
Intern Medizin an Nephrologie1115,19,283
Intern Medizin6,23,0721,74,14,86,763

Ganzen

5,172,76611,331,920,127
Spidolist1,49344,03,854
Hospice & Palliativ Medizin412,10,206
HIM197,869
Hämatologie - Onkologie39411,20,038
Gynecologie2598,953
GI55018,71,706
Geriatresch Medizin5,3231,57,49,785
Allgemeng Chirurgie2,22089,65,239
Generalsekretär89314,11,292
Allgemeng Psychiatrie361,18,388
Allgemeng Medizin32711,91,224

Mir beschäftegen eis mat all Typ vun Datelizenzéierung dh Text, Audio, Video oder Bild. D'Datesätz besteet aus medizinesche Datesätz fir ML: Dokter Diktatiounsdatenset, Dokter Klinesch Notizen, Medizinesch Gespréichsdateset, Medizinesch Transkriptiounsdateset, Dokter-Patient Gespréich, Medizinesch Textdaten, Medizinesch Biller - CT Scan, MRI, Ultra Sound (gesammelt Basis personaliséiert Ufuerderungen) .

Shaip kontaktéiert eis

Kënnt Dir net fannen wat Dir sicht?

Nei off-the-shelf medizinesch Datesätz ginn iwwer all Datentypen gesammelt 

Kontaktéiert eis elo fir Är Gesondheetsausbildungsdatensammlung Suergen ze loossen

  • Andeems Dir Iech registréiert, sinn ech mam Shaip averstanen Gréisst vun der Datei an Konditioune vum Service a gitt meng Zoustëmmung fir B2B Marketing Kommunikatioun vu Shaip ze kréien.